Конференція

В ОНПУ проходить XXI МНПК «Проблеми і перспективи інноваційного розвитку економіки»

  З 12 по 15 вересня 2016 року в Одеському національному політехнічному університеті проводиться XXI міжнародна науково-практична конференція «Проблеми і перспективи інноваційного розвитку економіки» на базі Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій ОНПУ та Державної установи «Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва» за підтримки наукового порталу «Економіка: реалії часу».

  Мета конференції – обговорення проблем і перспектив інноваційного розвитку економіки України та її регіонів як стратегічних пріоритетів держави, забезпечення технологічного розвитку на основі випереджаючого зростання високотехнологічних галузей промисловості, дослідження аспектів взаємодії влади, науки та бізнесу як факторів сталого економічного зростання.
Учасників конференції привітали представники Міністерства освіти і науки України – начальник відділу трансферу технологій Департаменту інноваційної діяльності та трансферу технологій Міністерства освіти і науки України, к.гум.н. Чайка Дар’я Юріївна, Одеської Обласної Державної адміністрації – заступник директора Департаменту освіти і науки ОДА Пятаєва Олена Василівна, Національної академії наук України – заступник директора Центру досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Геннадія Михайловича Доброва, д.е.н., проф. Соловйов В’ячеслав Павлович.
Від Одеського національного політехнічного університету учасників конференції привітали проректор з наукової та науково-педагогічної роботи д.т.н., проф. Дмитришин Дмитро Володимирович та директор Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій ОНПУ д.е.н., проф. Філиппова Світлана Валеріївна.
  У конференції приймає участь близько 100 осіб з України, Білорусі, Польщі, Молдови, з понад 70-ю доповідями, які присвячені таким актуальним питанням як: інноваційний розвиток, технологічна модернізація економіки, впровадження новітніх технологічних рішень та випуск високотехнологічної продукції, регіональний аспект інноваційної діяльності, конкурентоспроможність економіки, економічна безпека, взаємодія влади, науки та бізнесу, проблеми розвитку сучасного інноваційного підприємництва та підготовки кадрів в умовах структурних змін в економіці; історія науки і техніки через призму інновацій, поєднання можливостей і потреб науки та виробництва в Україні, представлення науково-технічних розробок ВНЗ, національних академій наук, налагодження контактів з потенційними інвесторами та міжнародне співробітництво в інноваційній сфері.
  Ознайомитьсь з програмою конференції та переглянути фотозвіт можна за посиланням.

Поділитися: