Конференція

В ОНПУ проходить XXII МНПК «Проблеми і перспективи інноваційного розвитку економіки в контексті інтеграції України в Європейський науково-інноваційний простір»

  З 11 по 13 вересня 2017 року в Одеському національному політехнічному університеті проводиться XXII міжнародна науково-практична конференція «Проблеми і перспективи інноваційного розвитку економіки в контексті інтеграції України в Європейський науково-інноваційний простір» на базі Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій ОНПУ та Державної установи «Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва» за підтримки наукового порталу «Економіка: реалії часу».

  Мета конференції – обговорення проблем і перспектив модернізації національної економіки України та удосконалення діяльності інноваційних структур вітчизняних підприємств, вищих навчальних закладів та наукових установ за використання досвіду країн Європи та у контексті інтеграції України в Європейський науково-інноваційний простір.
Учасників конференції привітали представники Міністерства освіти і науки України у сфері інноваційної діяльності: директор департаменту інноваційної діяльності та трансферу технологій, МОН України Шовкалюк Віктор Степанович, заступник директора департаменту інноваційної діяльності та трансферу технологій – начальник відділу державної інноваційної політики МОН України Чайка Дар’я Юріївна, Національної академії наук України – заступник директора з науки, ДУ «ІДНТПІН ім. Г.М. Геннадія Михайловича Доброва НАН України», д.е.н., проф. Соловйов В’ячеслав Павлович.
  У конференції приймає участь близько 50 осіб, з понад 30-ю доповідями, які присвячені таким актуальним питанням як: інноваційний розвиток, cтворення раціональних інструментів управління ринком інноваційної високотехнологічної продукції, інклюзивні інновації, інноваційні системи як інструмент подолання кризи, концептуальні ознаки інвестиційної привабливості інноватики, інноваційний розвиток держави в умовах сталого розвитку, система вищої освіти як частина національної інноваційної системи, стратегічні напрями інноватики, євроінтеграційні орієнтири державної інноваційної політики України.
  Ознайомитьсь з програмою конференції та переглянути фотозвіт можна за посиланням.

Поділитися: