1 січня 2016 року офіційно вступили в силу 17 Цілей сталого розвитку (ЦСР), які є частиною Порядку денного в галузі розвитку на період до 2030 року, прийнятого світовими лідерами на історичному Саміті ООН у вересні 2015 року.

Виступаючи на Саміті, Президент України Петро Порошенко зазначив: «для досягнення ЦСР на національному рівні Україна здійснюватиме нові програми і проекти, які на практиці забезпечать макроекономічну стабільність, екологічний баланс та соціальну згуртованість. ЦСР служитимуть в якості загальної основи для подальших перетворень в Україні».

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні розпочато роботу з адаптації ЦСР та їх завдань до національного контексту, результатами якої передбачено розробку Національної доповіді «Цілі сталого розвитку для України» та Стратегії сталого розвитку України на період до 2030 року.

Активну участь в якості експерта Національної консультації щодо змісту та порядку розробки Стратегії сталого розвитку України (8 грудня 2016 року, м. Київ) прийняв С.К. Харічков – доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України, завідувач кафедри менеджменту Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій Одеського національного політехнічного університету.

harichkov2016-med

Поділитися: