Львівська Модель ООН

22-24 квітня 2016 року у Львові на базі Українського Католицького Університету відбудеться Львівська Моделі ООН.
Темою проведення стануть сталий розвиток і його цілі. Головним організатором є громадська організація «Інститут Суспільних Ініціатив».
Львівська Модель ООН – це нагода відшліфувати ораторські навички, отримати досвід справжніх дебатів, приміряти роль світових лідерів та зрозуміти як працює найбільша світова політична організація. Моделюючи діяльність ООН, учасники у якості делегатів дізнаються про проблеми в різних регіонах світу та шляхи їх вирішення завдяки механізмам ООН.
Під час ЛМ ООН 2016 учасники програми будуть імітувати роботу ООН на прикладі таких організацій: Рада безпеки ООН, Рада ООН з прав людини, Економічна та Соціальна Рада, а також спеціальна агенція Всесвітньої туристичної організації.
До участі у Львівській Моделі ми запрошуємо всіх зацікавлених учнів старших класів, студентів, аспірантів, випускників вищих навчальних закладів.
Заняття та лекції проходитимуть в аудиторіях Українського Католицького Університету. Робоча мова – українська.

Модель ООН – освітня ролева гра, в ході якої імітується засідання різних органів системи ООН. ЇЇ учасники виступають в ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури. Вони представляють різні країни і беруть участь в обговоренні поточних питань, які стоять на порядку денному в ООН. Щорічно проходять сотні Моделей ООН у всьому світі, а 2009 року вперше відбулась Глобальна Модель ООН.

За детальнішою інформацією звертайтесь:
lvivmun@sii.org.ua, +380977771315
http://lvivmun.sii.org.ua

Поділитися: